Co u nas słychać

Crimson Rockets
Crimson Rockets23 hours ago
"Szary świt budzi mnie, a w sieci nienawiść znów wrze,
Za inny pogląd mógłbyś odebrać życie,
Stosujesz agresję, która donikąd nie wiedzie,
Pamiętaj furia dopadnie też ciebie.

Lecz wszystko to, co powinnam czuć,
Osiada na mnie niczym brud,
Gdy wartości siłą narzucać chcesz,
Ja z całych sił odrzucam je."

Tak było blisko zwycięstwa miłości, tolerancji i różnorodności... A wygrało to, o czym mowa w naszym utworze "Wartości". To jest nasz protest wobec rzeczywistości, która nastała. Z piosenką na ustach nie damy się! Pocieszeniem jest to, że wcale nie jesteśmy mniejszością! Podaj ten utwór dalej - niech nasz protest song dotrze do uszu wszystkich, bo... parafrazując PAD, "uważamy, że TAK!"

https://www.youtube.com/watch?v=nGNHvHu4_YI
Crimson Rockets
Crimson Rockets3 days ago
🎶„Lecz wszystko to, co powinnam czuć, Osiada na mnie niczym brud, Gdy wartości siłą narzucać chcesz, Ja z całych sił odrzucam je”
~ Crimson Rockets „Wartości” 🎧

Gdy tworzyliśmy utwory z naszej nowej płyty, nie sądziliśmy, że po kilkunastu miesiącach okaże się, że to co nas bolało wtedy, wciąż jest aktualne... 😢
Z uwagi na ciszę wyborczą chcemy tylko napisać... Idź na wybory, oddaj głos, bo Ci wybiorą! 👀

"Wartości" i cała płyta do przesłuchania tutaj 👉https://bit.ly/31O2OYA

🎵Napisz w komentarzu, który utwór podoba Ci się najbardziej!
Crimson Rockets
Crimson Rockets - Wartości
Kup płytę na koncercie lub odezwij się do nas 👇👇👇 https://www.facebook.com/CrimsonRockets https://www.crimsonrockets.com Kamila Apryas - wokal Patryk Falkows...
youtube.com
Crimson Rockets
Crimson Rockets4 days ago
🎵Obecnie depresja zajmuje czwarte miejsce na liście najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata. Szacuje się, że w 2020 roku zajmie pierwsze miejsce na liście przyczyn zgonów.

🎵Według Światowej Organizacji Zdrowia z depresją zmaga się ponad 350 mln ludzi, co czyni ją jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych.

🎵Ponad 65 proc. Polaków deklaruje, że zauważyło oznaki depresji u kogoś ze swojego otoczenia. Wciąż nie umiemy jednak swobodnie rozmawiać o tej chorobie, a 81 proc. badanych twierdzi, że depresja jest chorobą wstydliwą i nie należy się z nią afiszować.

🎵Osoby cierpiące na zaburzenia depresyjne z obawy przed stygmatyzacją nie podejmują próby sięgnięcia po pomoc. Nieleczona depresja sprawia, że objawy się pogłębiają, niosąc zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia,jeśli towarzyszą im myśli samobójcze. Wczesna diagnoza zwiększa szansę na wyleczenie!!!

👉Antydepresyjny Telefon Zaufania (numer: 22 654 40 41)
👉Bezpłatna linia telefoniczna (800 70 2222) dla osób w kryzysie psychicznym, którzy potrzebują doraźnej pomocy psychologicznej.

Posłuchaj "Nie mam nic" https://bit.ly/2Z2tdQz i nie daj się depresji. Nie jesteś sam. Jesteśmy w tym z Tobą. ✌❤
Crimson Rockets
Crimson Rockets4 days ago
Crimson Rockets
Crimson Rockets
Crimson Rockets5 days ago
"Kochaj do znudzenia, nie słuchaj słów bez znaczenia" i chodź na nasz koncert! To już dziś w VooDoo Club! Oprócz nas na scenie zobaczycie KEstrella i Disposable Soma. To nie jest koncert, który chcesz przegapić!!!

I tak, zagramy między innymi: "Pozwól Być" z naszej najnowszej płyty. Do posłuchania tutaj 👉🎶https://bit.ly/2Z2s4Zh

Więcej informacji tutaj 👉 KEstrella x CrimsonRockets x DisposableSoma na Letniej Scenie VD

Do zobaczenia!!! ✨🙌🤟