Co u nas słychać

Crimson Rockets
Crimson Rockets3 weeks ago
Pozdrawiamy z Pol'and'Rock Festival!
Crimson Rockets
Crimson Rockets4 weeks ago
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy W Radawie, 13.07.2019
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa
Yeah! Wspominamy mega Zlot Motocyklowy, na którym mieliśmy ogromną przyjemność zagrać! Była moc, a publiczność fantastyczna! Przekonajcie się zami po zdjęciach Olgi i Niecny Studio. Wciąż czekamy na nagrania koncertu... Chcielibyście zobaczyć, jak gramy na żywo?
Crimson Rockets
Crimson Rockets1 month ago
Rewelacyjny Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 🙌🔥🤟
Nasza muzyka LIVE jako podkład!!! A w środku reportażu wywiad z nami ^^
Kamila Patryk Kamil Mateusz Jakub
Crimson Rockets
Twojatv
✅ Piękne motocykle🏍️ ✅ dobra muzyka 🎶 ✅ świetni ludzie 👫 - to poporostu XXIX Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 2019 ❗❗❗ Muzyk w tle to oczywiście Crimson Rockets 👏 Warrlocks MC Poland Gmina Wiązownica Radawa XXIX Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 2019
Crimson Rockets
Crimson Rockets1 month ago
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 🔥🔥🔥
Fot. Olga Sokolenko Fotograf
Crimson Rockets
Crimson Rockets1 month ago
Ależ to było zacne wydarzenie! 🙌 Polecamy z całego serca - odwiedźcie Radawę i zakochajcie się w tym miejscu i w Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 🤟 Rewelacyjna organizacja, rewelacyjna publiczność 🔥 Dziękujemy Willy Ja za możliwość zagrania i wspaniałe przyjęcie, Tomek Tobie za upartość i bycie naszym wsparciem od samego początku! To, że udało Ci się nas ściągnąć do swoich okolic, pokazać nas Organizatorom, dowodzi, że nie ma rzeczy niemożliwych! Dziękujemy! Do zobaczenia!